HAKKIMIZDA

Home / HAKKIMIZDA

Mekanik Tesisat Proje Müşavirlik ve Taahhüt faaliyetlerinde bulunmak üzere 1999 yılında Şahıs firması olarak kurulan firmamız, faaliyetlerini 2009 yılından itibaren KSC Mekanik Isıtma Soğutma Havalandırma Sistemleri San. ve Tic. Limited Şirketi olarak büyümüştür. 2015 yılında ayrıca Cb mekanik İnşaat Taah. San. Ve tic.ltd.şti olarak grup firması kurmuştur.
Faliyetlerine CB mekanik olarak devam eden firmamız geleceğinizi güvence altına almak, insan hayatını ve yatırımlarınızı korumak için profesyonel, tecrübeli ve dinamik mühendislerimiz ve teknik kadro desteğimiz ile uluslararası ve yerel standartlara uygun, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yangından koruma, havalandırma sistemleri, Isıtma soğutma sistemleri alanında çözümler üreten bir mühendislik ve hizmet firmasıdır.
Bu alanda bir çok Residance, Fabrika, Hastane, Banka Şubesi, Okul ve İş merkezi projesi ve uygulamasına imza atmıştır.

Şirketimiz, teknolojinin yanı sıra, aşağıdaki hususları ana prensipleri olarak belirlemiştir:

– Ana mimari temaya uygunluk,
– Düşük ön yatırım ve işletme maliyeti,
– Yüksek verimlilik,
– Kalite,
– İşletme ve bakım kolaylığı sağlayan çözümler,
– Çevre ve doğa şartlarına uygunluk.

Şirketimiz personeli, ileride ortaya çıkabilecek sorunları önceden görüp çözüm üretme kapasitesine sahip, uzman mühendis ve teknikerlerden müteşekkildir. Uzman formen ve işçilerimiz, çalışmalarını mühendislerimizin düzenli kontrolü altında sürdürmektedir.